V družině si děti užily veselé tvoření z různých materiálů.
Vyrobili jsme si lesklé rybičky z alobalu a barevné žabičky z papírových ruliček. Každý výrobek byl originální a děti si ho směly odnést domů na památku. Těšíme se na společné tvoření plné barev a zábavy!