Ve středu 20. 5. do prvních tříd zavítali z mateřské školy budoucí školáci, aby si vyzkoušeli, jak to ve škole chodí. Děti se s nadšením zapojily do hravých úkolů, poznávaly písmenka, počítaly a společně pracovaly se svými staršími kamarády. Předškoláci byli velmi šikovní a ukázali, že jsou do školy dobře připravení. Mnozí z nich už mají doma přichystanou novou aktovku, penál i další školní potřeby a netrpělivě odpočítávají dny do září, kdy poprvé usednou do svých školních lavic.
Paní učitelky z prvních tříd