Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Něco se chystá...

Něco se chystá...



V pátek 15.5. jsme s naším Dramaťáčkem přespávali na Stacíku. Nejenom že jsme si užili spoustu legrace, her a tancování, ale také jsme pracovali na našem připravovaném představení. Snad jsme vás svým smíchem nerušili... :)

Helena Zabilková a děti z Dramaťáčku