V pátek 15.5. jsme s naším Dramaťáčkem přespávali na Stacíku. Nejenom že jsme si užili spoustu legrace, her a tancování, ale také jsme pracovali na našem připravovaném představení. Snad jsme vás svým smíchem nerušili... :)
Helena Zabilková a děti z Dramaťáčku